Kazandra Hesap Kapatma İşlemi

Kazandra hesap kapatma
Kazandra hesap kapatma

Kazandra hesap kapatma işlemini yapmak kullanıcılar için kolaydır. Bu işlem site içerisinde pek tercih edilmiyor. Çünkü Kazandra üyeleri site içerisinde aldıkları hizmetten memnun kalıyorlar ve bahis keyfi için yeniden Kazandra sitesini tercih ediyorlar. Fakat bizler yine de bu işlemi yapmak isteyen ya da bilgi edinmek isteyen kullancılar için işlemin detaylarına değineceğiz. Kazandra hesap kapatma işleminizi yaptıkta sonsra siteye tekrar üye olabilirsiniz. Fakat bunun için geçmişte site kurallarını ihlal etmemiş olmanız gerekmektedir. Herhangi bir ihlal olmadığı sürece tekrardan kayıt olup Kazandra sitesinin fırsatlarla dolu dünyasından yararlanabilirsiniz.

Kazandra Hesap Kapatma Nasıl Yapılır?

Kazandra hesap kapatma işleminin tüm detaylarını anlatacağız. Öncelikle bu işlemi yapabilmek için kendi hesabınıza giriş yapmalısınız. Hesap kapatma işlemini yapmadan önce iyi düşünmenizi öneririz. Hesabınızı kapatmadan önce kalan bakiyelerinizi kullanmalısınız. Ya da kullanmak istemiyorsanız Kazandra para çekme yöntemleri ile hesabınızdaki bakiyenizi çekebilirsiniz. Eğer hesabınızda bakiyeniz varken kapatırsanız merak etmeyin, bakiyeniz sizlere iletilecektir. Fakat hesabınızda bonus var ve kullanmadıysanız o zaman bonuslar hesabınızı kapattığınız zaman silinecektir. Bu yüzden bizler hesabınızı kapatmadan önce kulllanmanızı öneririz. Hesap kapatma işlemi için ana sayfada yer alan ”hesap ayarlarım” kısmındaki seçeneklerden ”hesabımı dondur” seçeneğini seçmelisiniz. Bu işlem sizin için avantajlıdır. Çünkü hesabınızı 60 günlük süreliğine dondurmuş oluyorsunuz. Yani bu süre içerisinde eğer tekrar siteye giriş yaparsanız hesabınız aktifleşecek ve yeni bir hesap oluşturmak ile uğraşmamış olacaksınız. Fakat 60 gün içerisinde siteye giriş yapmazsanız üyeliğiniz silinecektir. Bu durumda tekrar giriş için yeniden kayıt işlemi yaptırmanız gerekecektir.

Kazandra hesap kapatma
Kazandra hesap kapatma

Kazandra Kazandırır Mı?

Kazandra kazandırmaya daha üye olduğunuz ilk anda başlıyor. Üyelerine fırsatlarla dolu bir dünyanın kapısını açan site Kazandra Hoş Geldin Bonusları ile yeni üyelerini karşılamaktadır. Bonuslar sürekli güncellenmekte ve üyelerin tercihleri dikkate alınarak düzenlenmektedir. Tabii ki fırsatlar bonuslarla sınırlı değildir. Site sosyal medya hesapları üzerinden etkinlikler düzenliyor. Etkinliklerin sonucunda kazananlara bedava para, bonus dağıtımı yapıyor. Ayrıca bu etkinlikler gün içerisinde sık sık düzenleniyor. Ve etkinliklere katılmak için herhangi bir para yatırma işlemi yapmanıza gerek yoktur. Kazandra altyapısında BetCo yazılımını tercih ederek otomatik olarak oranlarını yüksekten başlatıyor. Bunun yanında müdahale edebildiği oranları da piyasaya göre yine yüksek tutmaktadır. Kazandra içerisinde kazançlı çıkabileceğiniz sayısız fırsat bulunuyor. Faydalanmak için Kazandra kayıt işleminizi buradan yapabilirsiniz. Hepinize iyi eğlenceler dileriz.

Kazandra hesap kapatma
Kazandra hesap kapatma

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply